محصول نو لادا با نام XRAY معرفی شد

لادا محصول تازه خود با نام XRAY معرفی کرد که مجهز به چرم آلکانترا و دوربین مداربسته ارزان رهیاب ماهواره‌ای داچیا است .

احتمالا با شنیدن اسم لادا اولی محصولی که از این دوربین مداربسته ارزانساز روسی به ذهن بیاید , دوربین مداربسته ارزانیی کوچک در چهل سال‌ پیش است . البته شاسی‌بلند نیوا هم به‌عنوان یک دوربین مداربسته ارزانی پرطرفدار فی مابین آف‌رود سواران اروپا , کماکان بعد از گذشت ۴ دهه روی خط ایجاد قراردارد ; اما این دوربین مداربسته ارزان فقط محصول لادا نمیباشد و این دوربین مداربسته ارزانساز , محصولات جدیدی نیز برای جایگزین کردن دوربین مداربسته ارزانات سابق خود داراست . یکی این دوربین مداربسته ارزانها , مدل XRAY است که ولی با دقت به ارتفاع سقف , می‌توان آن را در دسته‌ی کراس‌اوورها هم طبقه‌بندی کرد . اکنون نسخه‌ای ویژه از این دوربین مداربسته ارزان برای بازار داخلی روسیه معرفی شده‌است که درپی به ویژگی ها و قابلیت‌های آن خواهیم پرداخت .

لادا XRAY

دو نکته در زمینه‌ی لادا XRAY موجود است که این دوربین مداربسته ارزان را تبدیل به یک محصول مختلف فی مابین دوربین مداربسته ارزانها لادا میکنند . او‌لین نکته این که , جور XRAY اولین لادایی است که دارنده نسخه‌ی ویژه یا به عبارتی اسپشیال ادیشن است ; موردی که قبلا از یک دوربین مداربسته ارزانساز روسی مشاهده نشده بود یا این که در حالتی که هم بوده , باید خاطرنشان کرد عرضه‌ی نسخه‌های ویژه‌ , کاری است که لادا به‌ندرت انجام میدهد . علاوه بر این , XEAY اولی محصول در مورخ لادا است که صندلی‌های آن دارای پوشش چرم آلکانترا میباشند ; ضمن این که صندلی‌های جلو به گرم‌کن هم مجهز شده‌اند .

لادا XRAY

در درون کابین این دوربین مداربسته ارزان می‌توان به مواردی چون پوشش چرمی غربیلک فرمان و اهرم تعویض دنده , تریم داخلی به رنگ مشکی درخشان و نورپردازی داخلی با لامپ‌های LED اشاره نمود که مورد انتها به هرچه لوکس‌تر و شکیل‌تر دیده شدن کابین دوربین مداربسته ارزان امداد شایانی کرده است . سرنشینان این دوربین مداربسته ارزان از امکانات دیگری چون دوربین مداربسته ارزان تهویه‌ی خودکار تک نقطه‌ای در کنار دوربین دید عقب , بلوتوث , پورت USB , محل ورود AUX و دوربین مداربسته ارزان سرگرمی و رسانه‌ای ساخت داچیا بهره‌مند میباشند که کنترلرهای مربوط به آن روی فرمان قرار دارا‌هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *