توربوشارژر الکتریکی

کوچک‌سازی خرید خودرو فروش خودرو یک کدام از راه‌حل‌های مهم است که بوسیله خرید خودرو فروش خودروسازان برای کاهش مصرف سوخت استفاده می شود . اما ارگانیک است که با کاهش حجم خرید خودرو فروش خودرو توان و گشتاور هم کاهش مییابد و بدین ترتیب خرید خودرو فروش خودروسازان برای ارتقاء کارآمدی در کنار بهبود تکنولوژی ساخت خرید خودرو فروش خودرو , از توربو شارژر استفاده مینمایند . این کار مزیت‌های زیادی دارااست ازجمله این‌که می‌توان فارغ از تغییر تحول حجم خرید خودرو فروش خودرو توانایی و گشتاور خروجی را به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای ارتقاء داد . اما توربوشارژها یاور با تأخیر در پاسخ‌گویی می باشند که به‌عنوان تأخیر توربو شناخته می گردد و بزرگ‌ترین عیب آن‌هاست .

تأخیر توربو سال‌هاست که خرید خودرو فروش خودروسازان را به ستوه آورده است . تکنیک‌هایی مثل توربو شارژر دوقلو یا این که توربو شارژ کوچک به‌عنوان راه‌کاری برای نزاع با تأخیر توربو استفاده میشود , البته هنوز کامل نیستند . به عبارت بی آلایش , ساختن یک خرید خودرو فروش خودرو توربوشارژ که بتواند همانند تنفس طبیعی , پاسخ فوری ارائه دهد کار فوق‌العاده دشواری است . فعلا مدل جدیدی از توربو شارژر درراه است که می تواند بازی را تغییر دهد .

راه حل خلل تأخیر توربو استفاده از خرید خودرو فروش خودرو الکتریکی است . در ادامه بهبود عملکرد خرید خودرو فروش خودروها با دستیابی به سیستم انتقال توان کاملاً الکتریکی , خرید خودرو فروش خودروسازان چاره خلل تأخیر توربو را نیز در خرید خودرو فروش خودروهای EV پیداکرده‌اند . البته , EV ها با اعتنا به خرید خودرو فروش خودرو و باتری که دارا‌هستند گران قیمت هستند , و برای استفاده در کلیه خرید خودرو فروش خودروها مطلوب نیستند .

در قبال , خرید خودرو فروش خودروسازان می توانند از اجزا و خرید خودرو فروش خودروهای الکتریکی کوچک به کارگیری کنند &# خرید و فروش خودرو به‌وسیله خرید خودرو فروش خودرو EV فارغ از تکیه‌بر گازهای خروجی کار خویش را انجام میدهد و همین منجر حذف تأخیر توربو می گردد .

یک خرید خودرو فروش خودرو الکتریکی بلافاصله ( در ۲۵۰ میلی‌ثانیه ) جواب می دهد و قادر است منجر کاهش مصرف سوخت تا ۱۰ درصد شود . در توربوشارژ الکتریکی ازآنجاکه چرخش کمپرسور وابسته به گازهای خروجی نیستند , ازلحاظ فنی مشابه به سوپرشارژر است , ولی به خیال و خاطر سادگی آن‌ها , اکثر اوقات توربو شارژر الکتریکی نامیده می شوند .

فعلا فولکس‌واگن و برندهای مربوط به آن به‌شدت در حالا سرمایه‌گذاری بر روی تکنولوژی توربو الکتریک هستند . مارک ژیلز عضو تیم ارتباطات فن‌آوری فولکس‌واگن ایالات‌متحده آمریکا می‌گوید :

مجموعه فولکس‌واگن در هم اکنون کار بر روی گسترش توربوشارژر الکتریکی برای مارک‌های متفاوت خویش در تراز دنیا است . مزیت دارای اهمیت آن , در مقایسه با توربوشارژر عادی که نیاز به دست‌کم ۱۵۰۰ دور در دقیقه برای تأمین فشار اضافی داراست , زمان پاسخ و کارکرد در بدور آهسته است .
آئودی انعطاف بیش‌تری درمقابل توربوشارژ الکتریکی دارد
آئودی به‌تازگی از آخرین تحولات توربوشارژ الکتریکی در کانسپت TT کلاب‌اسپورت توربو , که یک کوپه چهارچرخ متحرک است , فایده کرده که خرید خودرو فروش خودرو پنج سیلندر ۲ . ۵ لیتری آن به لطف تجهیز شدن به دو توربو شارژ , توانایی ۶۰۰ اسب‌بخار و گشتاور ۴۷۹ پوند فوت ساخت میکند . یکی از توربوها از گونه ساده و دیگری از مدل توربو الکتریکی است .

آئودی این نوع کانسپت را برای به چهره کشیدن قدرت توربو شارژر برقی , ساخته است و میخواهد بگوید که این فن‌آوری برای ورود به وسایل نقلیه مهیا است . برای توربوشارژ الکتریکی این خرید خودرو فروش خودرو از یک سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی استفاده‌شده است . درنتیجه این کوپه می‌تواند تنها در ۳ . ۶ ثانیه ۰ تا ۱۰۰ را پر کند .

راد استرتز سخنگوی گروه انتقال قدرت آئودی آمریکا می گوید :

کمپرسور الکتریکی , مزایای قابل‌توجهی ارائه می دهد . بدون هیچ‌گونه تأخیر محسوسی تخت‌گاز به حداکثر دور در دقیقه , دست میابد .
توربوشارژ الکتریکی چه هنگامی وارد گود میشود
بااین‌همه مباهات راجع به تقویت همت , به نظر می رسد که آئودی در میان خرید خودرو فروش خودروسازان برای اولین بار است که یک وسیله نقلیه مجهز به توربو الکتریکی تولید کرده است , اما این شرکت تاکنون فراوان آرام دراین مورد ترقی داشته است .

خوشبختانه , از طریق کانسپت آئودی , معلوم شد که توربو شارژ الکتریکی کارایی بهبودیافته‌ای مقابل توربو معمولی دارااست و به ترقی نسل بعدی وسایل نقلیه توربو یاری خواهد کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *